facebook

  • zakupy
  • Lato w Galerii Ostrovia
  • Psia Edukacja

Sklepy i restauracje

Eksbut


Firma „EKSBUT  powstała w 1992 r. jako mały rodzinny zakład rzemieślniczy, który w miarę upływu czasu rozwijał się, zwiększając produkcję i zatrudnienie. To pozwoliło nam w 1995 roku na przejęcie dużej upadającej „SYRENY” w Mławie. Odtąd firma ciągle się rozwija, zarówno pod względem wielkości produkcji, jak i zatrudnienia. Podstawową produkcją było i jest obuwie damskie i młodzieżowe ze skór naturalnych.

Za rozwój oraz wzornictwo firma otrzymywała wiele nagród, między innymi tytuł Menadżer Roku 1997 i Członek Akademii Marek w 2002 roku oraz odznaczenia złotymi medalami na Targach Poznańskich. Obecnie współpracujemy z około 400 odbiorcami krajowymi oraz z odbiorcami ze Wschodu.

Długoletnia tradycja produkcji butów sprawia, że tworzone przez nas obuwie wyróżnia się ciekawym wzornictwem i jakością wykonania, przy zachowaniu najwyższego komfortu i wygody.

Buty Eksbut projektowane są według najnowszych światowych trendów. Staramy się, aby każda kolekcja sezonowa nawiązywała do wzorów lansowanych przez cenionych na świecie projektantów. Naszą inspiracją są w szczególności włoscy mistrzowie sztuki obuwniczej. Jednocześnie kładziemy bardzo duży nacisk na dobór materiałów najwyższej jakości i perfekcyjne wykonanie.

Nowoczesny design, wysoka jakość użytych surowców i staranność wykonania sprawiają, że nasze obuwie jest pożądane przez kobiety ceniące sobie komfort i wygodę, a także pragnące wyglądać modnie, stylowo i niebanalnie.

Utrzymujemy europejskie standardy wykorzystując najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne, tak by marka Eksbut  była synonimem jakości i profesjonalizmu.

e-mail: eksbutostrow@wp.pl
strona internetowa: www. eksbut.com.pl
Facebook:  https://www.facebook.com/Eksbut

Promocje

  • RABATY!  Zakupy za min.100zł to min.10zł zniżki!  Za więcej niż 200zł – min.30zł, a powyżej 300zł min.60 zł!  Do zobaczenia w salonach w dniach 11-17.03
  • 3... 2…1… Wiosenne super okazje czas start! Szykuj szafę na wyprzedaż między sezonową! Teraz w Coccodrillo jeszcze niższe ceny.  Wpadnij do sklepu i sprawdź ofertę. Promocja obowiązuje w dniach 06-19.05.2019. Warunki promocji określa regulamin. O
  • -40% Z KARTĄ NATURA NA ULUBIONE KOSMETYKI DO MAKIJAŻU
Dodaj
Free WiFi
Dla mediów
Dla dzieci
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności
© 2013 GALERIA OSTROVIA

Projekt i wykonanie: strony internetowe, identyfikacja wizualna, DTP - megafor.pl